Niedojrzałe komórki w pęcherzykach i endometrium w trakcie złuszczania a starania o dziecko

Witam. Jestem po poronieniu i zabiegu oczyszczenia jamy macicy w 7 tyg. (10.09) dziś USG wykazalo dwa dojrzewajace pecherzyki na jajniku 21 i 18mm, oraz endometrium jeszcze w trakcie oczyszczania po zabiegu. Badanie krwi na estradiol wyniosło 89 pg/ml. Lekarz kazał się starać ale przecież te wyniki wskazują na niedojrzałe komórki w pecherzykach no i endometrium w trakcie złuszczania jest przecież. Co robić? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę powstrzymać się ze staraniami do przyszłego cyklu.