Niedokładne umycie rąk po pettingu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam.Uprawialismy z dziewczyna petting.Robilismy sie 2 razy w ostepie 3godz.Przed drugi razem gdy robilem jej dobrze umylem penisa.Byly na nim sladowe ilosci sluzu ktore zmylem woda ale nie umylem bardzo dokladnie rak.Po jakichs 5 min pieszczot zaczalem dotykac ja przez bielizne i pod.Opamietalem sie i nie dotykalem wejscia pochwy co najwyzej lechtaczki.Moje pytania to:jaki jest pewny sposob by pozbyc sie plemnikow z rak i czy jest szansa by w taki sposob jak ten powyzej doszlo do zaplodnienia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sposób na to by pozbyć się plemników to mydło i ciepła woda. Odnośnie wspomnianej sytuacji ryzyko ciąży istnieje, lecz jest bardzo małe. Nie mogę go jednak wykluczyć.