Niedokładny wynik testu ciążowego

Dzień doby. Mam taki problem ponieważ zrobiłam sobie test ciążowy po południu i miałam słabo widoczne kreski ale było trochę widać że z jednej strony była tak jakby kreska z drugiej strony rozlane coś czerwonego czy to może oznaczać ze był pozytywny ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należy wykonać powtórnie test ciążowy. Jest duża szansa iż jest Pani w ciąży.