Niedokrwienie żołędzi. Co robić?

Witam, mam pytanie i liczę na odpowiedź. Podczas erekcji mój żołądź nie wypełnia się krwią, tzn. jak napnę mięsień, to owszem krew dochodzi. Tak samo w momencie większego ściśnięcia penisa, ale sam tego nie robi. Przecież nie można cały czas napinać mięśnia czy uciskać penisa. Przeczytałem gdzieś, że mogą to być problemy naczyniowe i tu moje pytanie - czy jest to poważne? Czy można samemu sobie z tym poradzić, czy trzeba udać się z tym do urologa? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania i korzystanie z naszego serwisu.

Rzeczywiście opisane przez Pana objawy mogą świadczyć o anomaliach naczyniowych. Jest to schorzenie zazwyczaj o charakterze wady wrodzonej i zdecydowanie nie ma możliwości samoleczenia. Konieczna jest wizyta u specjalisty urologa, który po zbadaniu Pana, jak i zebraniu wywiadu, ustali jakie dalsze postępowanie będzie najlepsze.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl