Niedokrwienny udar w okolicy skroniowej prawej strony mózgu

witam,mam35lat,przeszłam 1.10.2014niedokrwienny udar w okol. skroniowej prawej str. mózgu,MMR pokazał niedokrwienie13na17mm,echo i holter sercowy-bez anomalii,dopler tętnic szyjnych-brak zmian,lipidy,glukoza w normie,udar ujawnił się paraliżem okolicy ust-zaburzenia mimiki i mowy,bez niedowładów kończyn z zachowaniem odruchów,obajwy cofnęły się całkowicie po2tyg.,ujawniło się nadciśn. tętn.-biorę noliprel forte,cawinton forte,schudłam 13kg.Palę 10-15papier./dz-czy mogę wziąć DESMOXAN?DZIĘKUJĘ

Piotr Pilarski

Zdecydowanie tak. Rzucenie palenia jest w Pani przypadku bardzo wskazane.

Pozdrawiam.