Niedokrwistość oraz bóle głowy, osłabienie i żelazo na poziomie 33

witam od kilku lat choruje na niedokrwistosc 2 razy dostalam krew ostatnio zle sie czuje boli mie glowa mecze sie przy niewielkim wysilku jestem oslabiona robilam badania zelaza mam 33 lekarz stwierdzil ze nic sie nie dzieje dal hemofer prosze o odp

Przede wszystkim należy ustalić z jakiego powodu ma Pani niedokrwistość z niedoboru żelaza. Przyczyn niskiego poziomu żelaza w organizmie jest wiele i to w pierwszej kolejności należałoby ustalić.