Niedomoga lutealna, wady rozwojowe płodu a poronienia

czy przyczyn poronienia w tej samej ciązy moze być wiecej niż jedna? np. czy rówolegle może występować niedomoga lutealna i jakies wady rozwojowe płodu?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety przyczyny poronień są bardzo często złożone. Mogą wynikać z nieprawidłowści genetycznych jak i defektów anatomicznych i fizjologicznych. Proszę udać się o radę do doświadczonego lekarza położnika. Pozdrawiam