Niedomykalność zastawki aortalnej i pieczenie w mostku

mam 30 lat , niedomykalność zastawki aortalnej (plastyka w wieku12lat ) objawy pieczenie do polowy mostka bądź od góry albo od dolu bole w klatce u góry w jakby uciski kucia , dlawinie w krtani albo gardle pieczenie w klatce . sztywnienie klatki ciagnace do mostka u góry jakby przy samej gorze poczatku mostka albo kucia w okolicach zoladka ,bole plecow kregoslupa w roznych miejscach albo pieczenie w plecach i klatce te objawy sa rozne raz to a raz to mam także kucia w mostku i pieczenie miedzy p

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu sercowo-naczyniowego czy górnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.