Niedomykalność zastawki i arytmia serca

Witam mam 20 lat pare lat temu wykryto u mnie nie domykalnosc zastwki i aryttmie serca.Od dluzszego czasu bardzo czesto kluje mnie serce i jest mi slabo. czy to sa powazne objawy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być związane ze zdiagnozowaną wcześniej niedomykalnością zastawki oraz arytmią. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą kardiologiem, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.