Niedomykalność zastawki mitralnej a problemy z ciśnieniem

Witam mam 21 lat i od dziecka choruje na niedomykalnosc zastawki mitralnej mam problem z cisnieniem zdarza sie nawet ze strace przytomnosc a cisnienie mam zanizone ok 110/70 zdarztlo sie nawet 90/60 co z tym zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.