Niedomykalność zastawki mitralnej i duszności

Witam, mam 26 lat uprawiam sport, zawodowo grałam w piłke nożna, ale od roku mam przerwe. Na ostatnim badaniu wyszla mi niedomykalnosc zastaki mitralnej 1 st. Badania robilam bo w przeciagu 3 mc mialam chilowe dusznosci z uczuciem leku, plus klucie , ucisk serca i chwilowe przyspieszenie bicia. od tych badan mam caly czas dziwne uczucie na sercu i nie wiem czy to cos powaznego i czy moge trenowac, dodam ze mam fizyczna i stresujaca prace oraz nie biore zadnych lekow, cisnienie w normie

Lek. Tomasz Budlewski

ewentualnie zgodna na terningi przez lekarza jkardiologa lub lekarza medycyny sportowej.