Niedomykalność zastawki mitralnej i tętniak przegrody międzykomorowej

Witam. Mam 35 lat, niedomykalnosc zastawki mitralnej małego stopnia oraz tętniak przegrody międzykomorowej nadciśnienie tętnicze samoistne i podwyższony Puls. Od ostatniego roku bardzo często boli i piecze mnie w górnym odcinku klatki piersiowej czasem aż do samej góry prawie do gardła. Boli i piecze byłam na pogotowiu i ekg nic nie wykazało. Wiec co to może być. Strasz się boje jak są te ataki. Jakie badaniach zrobić?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykluczenie refluksu żołądkowo-przełykowego jako przyczyny dolegliwości. Objawy mogą odpowiadać refluksowi. W celu diagnostyki najwłaściwiej będzie skontaktować się z astrologiem.