Niedotlenienie rogówki oka, wrastanie naczynek krwionośnych do gałki ocznej

Witam, mam problem ponieważ wykryto u mnie niedotlenienie rogówki oka, wrastaja mi naczynka krwionośne do gałki ocznej ponieważ noszę soczewki, czy mogą się jakoś cofnąc jak to zrobić

Witam.
W przypadku , kiedy naczynka nie są zbytnio wrastające do rogówki ten proces może się nieco cofnąć pod warunkiem stosowania soczewek kontaktowych o bardzo dobrym stopniu uwodnienia oraz odpowiedniej przenikalności do rogówki. Należy również pamiętać o ograniczonym stosowaniu soczewek kontaktowych w ciągu dnia.
Pozdrawiam