Niedotrzymanie słowa w związku a obawa przed zerwaniem

Witam mam kłopot z dziewczyną . Otóż nie dotrzymałem słowa i wyszedłem z kolegą na piwo , lecz jej przysiegałem że tego już nie zrobie . Nie rzuciła mnie lecz przez 7 tygodni ciągle powtarza zeby dać jej spokój nie przychodzic do niej ani nie dzwonić . Nie wiem co robić kocham ją nad życie a boje się ze nie długo zerwie Mam nawet myśli samobójcze bo nie wyobrażam sobie życia bez niej . Spotykamy sie 2 razy na tydzień a jak było dobrze widzielismy sie codziennie i bylismy szczesliwi a teraz nie

Dzień dobry!

Oboje Państwo z dużymi emocjami podchodzicie do związku. Czasami te emocje są aż tak silne, że utrudniają racjonalną ocenę sytuacji lub popychają do autoagresji czy myśli samobójczych. Z tego powodu warto, aby w tym trudnym dla Pana czasie miał Pan wsparcie i opiekę - rodziny, znajomych, a być może także pomoc psychologa. Rozstanie nigdy nie jest łatwym wydarzeniem, ale zdarza się każdemu człowiekowi - zazwyczaj kilka razy w życiu. Warto więc wykształcić w sobie mechanizmy dobrego, mądrego radzenia sobie ze stresem rozstania. Dodatkowo również zachowanie Pana dziewczyny wydaje się bardzo emocjonalne i niedojrzałe, jeśli przez niemal 2 miesiące nie jest w stanie podjąć się rozmowy - czy to o dalszym byciu razem, czy ostatecznym rozstaniu. Skazywanie partnera na tak długą niepewność, emocjonalną huśtawkę również jest nadużyciem z jej strony.

Pozdrawiam!

Witam. To takie dręczące mi się wydaje. Wzajemnie dreczenie i siebie samego też. Musi pan się uspokoić, pozwolić dziewczynie pobyć samej ze swoimi myslami i może teraz staje sie pan nachalny i odrzucajacy. I dla siebie samego potrzebny jest taki dystans.