Niedowaga - czy są skuteczne metody na przytycie?

Witam serdecznie, mam 28 lat, 167 cm wzrostu i ważę tylko 45 kg. Nie mam pojęcia dlaczego. Już jak byłam mała, byłam bardzo chuda, robiono mi różne badania i okazało się, że jestem zdrowa. Jem nieregularnie ze względu na pracę, ale nawet podczas urlopu jem dużo i nie mogę przytyć. Czy są jakieś fachowe metody na przytycie?

Witam serdecznie,

Najpierw należy ustalić przyczynę niedowagi. Jedną z najczęstszych jest nieprawidłowa dieta z powodu niekozrystnych nawyków żywieniowych. Inne przyczyny to np. zaburzenia hormonalne, trawienia i wchłaniania. Twój lekarz rodzinny może skierować Cię na odpowiednie badania i konsultacje w tym kierunku.
Skorzystaj również z serwisu:http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie-przepisy

Z pozdrowieniami