Niedowaga - jak mogę przytyć?

Witam. Mam 1.69 cm wzrostu, ważę 49 kg. Mam bardzo duży problem z przytyciem. Staram się dużo jeść, ale to mi nic nie pomaga, bo szybko to spalam i nic mi się nie odkłada. Robię różne badania, ale nic z tego nie wynika. Mój lekarz rodzinny nawet nie wie jak mi pomóc, jedynie mówi bym się tym nie przejmowała, bo powinnam się cieszyć, bo wyglądam jak modelka. Ale ja tego nie chcę. Jedynym moim marzeniem jest przytycie. Pomóżcie mi :(

ponad rok temu

Witam,

Niedowaga może być spowodowana szybką przemianą materii, na którą może wpływać aktywność fizyczna, dieta i inne czynniki, ale może być również spowodowana innymi czynnikami np. chorobowymi. W tym celu należy udać się do lekarza w celu wykluczenia dolegliwości zdrowotnych. Niedowaga może spowodować problemy zdrowotne, dlatego należy jej unikać. Wszystkie informacje dotyczące diety znajdziesz w artykule http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie-dla-kobiet

Gdy nie potrafimy poradzić sobie sami z naszym problemem, warto również udać się do dietetyka.

Pozdrawiam.