Niedowaga, problemy z nadmiernym owłosieniem

dzien dobry czy ktos moze mi pomoc jezdze do lekarzy i zaden nie wie co mi dolega a leki ktore dostaje nie pomagaja mi mam 22lata wzrost 170 i waga 47 strasznie mi to dokucza nie moge nic przytyc a do tego mam na calym ciele owlosienie i ciagle uderzenia goraca raz zimna robilam badania na tarczyce hormony i wychodza w porzadku to co ze mna jest nie tak jak z tym strasznie sie mecze :(

Może niektóre z objawów są skutkiem ubocznym któregoś leku?
Proszę się nie załamywać. Najpierw proszę iść do ginekologa i endokrynologa, może ginekolog zleci dodatkowe badania. Proszę sobie zapisać na kartce wszystkie informacje, które lekarz powinien od Pani usłyszeć.

Nadmierne owłosienie można leczyć , ew. depilować. Bardzo wiele kobiet ma ten problem, więc proszę się nie poddawać.

Życze powodzenia.

Joanna Arciszewska.