Niedowaga u 19-latki

Witam, Mam rocznikowo 19 lat, 183cm wzrostu i ważę 56 kg. Czy to.bardzo duża niedowaga? Od jakiegoś czasu.praktycznie.nic nie jem, więc w dość krótkim czasie schudlem jakieś 10 kg. Co zrobić by przytyć choć trochę z powrotem? Z góry dziękuję za.odpowiedź.

Witam. Przede wszystkim sugeruje wizytę u lekarza poz i wykonanie podstawowych badań krwi. Utrata wagi i brak apetytu mogą być wynikiem pewnych chorób ogolnoustrojowych.