Niedowaga u kobiety po ciąży a zmęczenie i ospałość

witam mam problem z niedowaga mam 158cm a waże zaledwie 52kg w przeciągu 2-ch tyg schudłam 5kg a ogólnie w ciągu 1.5 roku prawie 21kg po ciąży czuję się non stop zmęczona i ciągle bym spała badania krwi są w porządku i te na tarczycę również. Proszę o poradę Karolina

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą mieć różne podłoże, lecz proszę tego nie bagatelizować.
Spadek masy ciała bez uchwytnej przyczyny wymaga zawsze konsultacji lekarskiej.