Niedowidzenie oka lewego

Witam, mam dolegliwosc niedowidzenia oka lewego(leniwe oko) czy graniew tetrisa na prawde leczy z niedowidzenia?? i czy trzeba podczas grania zakrywac oko zdrowe czy trzeba grac nromalnie patrzac obojem oczu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję początkowo stosować zaklejanie oka bez grania tylko w domu i zobaczyć jak będzie. Najlepiej byłoby udać się do okulisty aby określił najbardziej odpowiednie postępowanie.