Niedowidzenie przy zapaleniu tęczówki

Witam, Czy po wyleczeniu zapalenia tęczówki zniknie problem z niedowidzeniem na chore oko? W chwili obecnej mam taj jakby zamglony obraz w tym oku oraz nie widzę na nie z bliska (obraz jest rozmazany)

Witam.
Przy zapaleniu tęczówki gorsze widzenie jest naturalnym objawem , natomiast po wyleczeniu ostrość wzroku powinna wrócić do stanu jak przed wystąpieniem choroby.
Pozdrawiam