Niedowład kończyn i mięśni a podstawowe badania w normie

mój mąż w przeciągu ok 8 godz.utracił siłę w mięśniach obręczy barkowej i biodrowej,do karetki zszedł po schodach jeszcze samodzielnie.W szpitalu był 5 tyg.niedowład postępował,jak też szybki zanik mięśni,trudności w połykaniu,niemożność schylania się ,wstawania z krzesła chodzenia po schodach.tk głowy bz.,rezonanse szyi ,odc.piersiowego i lędżwiowego bz,płyn mózgowo rdz.bz ,borelioza ujemna ,przewodnictwo bz,markery nowotworowe bz.Po2tyg. rozpoczęto rehabilitację.Potem 9tyg. w Reptach.Co dalej

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tego typu zapytanie znacznie przekracza możliwości naszego forum. Informację co do dalszego procesu leczenia można uzyskać od lekarza prowadzącego. Ja, nie znając dokładniej historii choroby nie mogę ingerować w proces terapeutyczny.