Niedowład lewej strony u 42-latki

Witam potrzebuję pomocy mam nie typowy niedowład lewej strony(od szyi do stóp)Dwa tygodnie temu wyszłam znowu ze szpitala z pełnym zakresem badań Rezonans głowy,kręgów szyjnych i lędźwi,Prześwietlenia barku i biodra oraz Punkcji-wszystkie badania możliwe w kręgach szyjnych wyszła przepuklina operacyjna ale według badania powinnam mieć coś nie tak z prawą stroną gdzie moge jeszcze szukać pomocy. Mam dość bólu i inwalidzrwa mam dopiro 42 lata a choruje od 04 ubiegłego rolu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji zalecana jest konsultacja neurologiczna. neurolog po osobistym badaniu pokieruje dalszą diagnostyką.