Niedowład, oczopląs, podwójne widzenie, brak równowagi, wypadanie przedmiotów z rąk i nieskoordynowane ruchy a zmiana na móżdżku

witam, mój 22 letni syn zachorował wiosną tego roku. Choroba neurologiczna. Objawy: zaczęło się od utykania na lewą nogę, później doszedł połowiczny niedowład lewej strony, oczopląs, zamglony obraz , podwójne widzenie, obecnie całkowity brak równowagi (chodzi o kuli) drętwienie twarzy, nieskoordynowane ruchy, wypadanie przedmiotów z rąk. 3 pobyty w szpitalach, trzy rezonansy, biopsja i NIC, jest zmiana na móżdżku, ale co to jest nikt nie wie, wykluczono udar, stwardnienie rozsiane, nowotwór

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety diagnostyka tego typu znacznie przekracza możliwości naszego forum. Polecałbym aby dalszą diagnostykę prowadzić w ośrodku akademickim (klinice).