Niedożywienie a stan uzębienia

dzień dobry nam 20lat. od dłuższego czasu nam nie dożywianie organizmu i czy to wpływa na zęby bo od 2dni czuje jak by się kruszyły i nawet podczas posiłków czy nam się udać. się do dentysty.

Przede wszystkim powinna Pani natychmiast zmienić sposób odżywiania! Tylko racjonalna, zdrowa dieta zapewni Pani zdrowie i dobre samopoczucie.
Wizyta u dentysty jest również wskazana - oceni szkody, których już dokonało niedożywienie oraz wdroży leczenie.