Niedrożne jajowody a szanse na ciążę

Witam mam34lat i mam niedrożne jajowody miałam udrażnianie ale nic z tego prosze o poradę czy mam jeszcze jakąś szanse żeby zajś w ciąże poprostu dość długo niebyłam u lekaża bo sie poddałam.ala teraz znowu naszło mnie że może jeszcze mam szanse prosze o poradę

Aleksander Ropielewski

Należy przeprowadzić badanie drożności jajowodów. Dopiero po tym można ocenić szanse na zajście w ciążę.