Niedrożność nosa, krwawienia z nosa i zapalenie zatok

Witam! od 3 lat cierpię na niedrożność nosa po lewej stronie czuję zszycie, często mam krwotoki i zap. zatok Jestem już po 2 punkcjach. Brałam Pronasol antybiotyki, leki na refluks, rozwierciłam 2 zęby i nic nie pomaga. Wynik TK . Zatoka czołowa i klinowa prawidłowo powietrzna. Komórki sitowe są prawidłowo powietrzne,zatoki szczękowe prawidłowo powietrzne. Concha bullosa po lewej, minimalnie skrzywiona przegroda w stronę prawą.kompleksy ujściowo przwodowe drożne. Lekarze nie potrafią mi pomóc.

Witam serdecznie,

Proszę zasięgnąć porady innego lekarza otolaryngologa, jeśli do tej pory nikt z lekarzy specjalistów nie potrafił postawić rozpoznania.

Pozdrawiam.