Niedrożność żylna pod kolanem

U mojego wujka stwierdzono niedrożność żylną pod kolanem ,jeden z środkowych palców jest już czarny ,cierpi niesamowite bóle .Mamy się wstawić ale dopiero za tydzień do poradni angiograficznej na przetykanie żył .Wyje z bólu i jedynie działa na niego ketanol forte i to na niedługi okres parę godzin .Nie wiem czy dotrzyma do dnia zabiegu w takim bólu .Obawiam się o wujka co mogę jeszcze podać jak on już ma z 20 opakowań lekarstw ,gdyż jest po baypassach .Przecież to organizm nie wytrzyma .

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wezwac pogotowie ratunkowe lub udać sie na izbę przyjęć . po badaniu będzie mozna cos więcej powiedzieć.