Nieduży niedobór TSH i wynik USG tarczycy w 6. miesiącu ciąży

Witam. Stwierdzono u mnie nie duży niedobór TSH. Przepisano lek. Mój dzisiejszy wynik badań USG Tarczycy: Prawy płat o wymiarach : a-p 18 mm, poprzecznym 18 mm, podłużnym 43 mm. Echostruktura jednorodna. Cieśń 3,6 mm Lewy płat o wymiarach: a-p 15 mm, poprzecznym 17 mm, podłużnym 51 mm. Echostruktura jednorodna. Jestem w ciąży, 6 mies. nigdy wcześniej nie miałam problemów z tarczycą. Proszę mi odpowiedzieć czy dzieje się coś złego??? :( wizytę mam dopiero 27.10 ale już jestem w stresie..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik ten nie budzi większych zastrzeżeń. Konieczne jest wykonanie badania hormonalnego TSH, fT3 i fT4.