Niefortunny zabieg powiększania ust

Rozumiem, ale ja już mam wstrzykniętą hialuronidazę. Niestety,zabieg poszedł nie tak. Interesuje mnie w jakim czasie od tego zabiegu hialuronidaza rozpuści cały niepotrzebny kwas. Minęła doba od hialuronidazy a kwasu nie ubyło. Dodatkowo - mam rozumieć, że moje naturalne usta przez ten zabieg będą mniejsze niż przed tym niefortunnym wypełnianiem ust? czy to nieuniknione?

Zazwyczaj hialuronidaza rozpuszcza kwas hialuronowy bardzo szybko często widzimy to w czasie zabiegu,zarówno objętość kwasu jak i hialuronidazy powinna być zmetabolizowana maksymalnie w ciągu tygodnia.Czasem po wielokrotnych zabiegach powiększania ust ich kształt zmieniają pasma kolagenowe które powstają w czasie naturalnego rozkładania się implantu. implantu.

Witam Pania
Hialuronidaza jest enzymem niszczacym kwas hialuronowy bezposrednio po zabiegu. W zasadzie w ciagu kilku godzin uzyskuje sie efekt zniszczenia kwasu.
Innym sposobem przyspieszenia eliminacji kwasu hialuronowego z tkanki jest jego podgrzanie np w czasie zabiegu Pelleve, w czasie którego uzywajac fali RF podnosi sie temperaturę tkanki. Ten sposob polecam , gdyż dodatkowo uzyskuje sie stymulacje tkanki podskornej.
Pozdrawiam.
Ewa Rybicka