Niegojąca się rana na łydce a pęknięty żylak

PROBLEM Z PĘKNIĘTYM ŻYLAKIEM (wg lekarzy) Od 7 miesięcy mam niegojącą się ranę na lewej łydce. Rana jest sina, ropieje i wydziela nieprzyjemny zapach. Całe schorzenie jest opuchnięte, a w środku znajduje się "żywa skóra". Byłam już u wielu specjalistów w tej dziedzinie, ale nadal nie znajduje pomocy. Rana piecze, boli i nie mogę przy niej normalnie funkcjonować. Lekarze potrafili wypisać jedynie tabletki czy maści, które przy mojej dolegliwości okazują się bezskuteczne.

Jeśli jest to owrzodzenie żylne, moim zdaniem należy usunąć żylaki, aby w ogóle liczyć na wygojenie. Proponuję prowadzić leczenie opatrunkowe pod kontrolą chirurga naczyniowego lub angiologa.