Niegojąca się, sącząca rana po rozdrapaniu

Witam.Na lydcentre postaly male krosty.po rozdrapaniu jednej z nich po wstala niegojaca rana z której saczy sie bialy plyn wokolo jest zaczerwienienie.co to moze byc.na dzien ie ze do tych czas bylam zdrowy ale jestem osoba z duzo otyloscia.z gory dziekuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie oraz poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie aby móc chociażby podejrzewać możliwą przyczynę. Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.