Niegojące otarcie na penisie

witam Mam pytanie odnosnie otarcia na penisie na krawedzi zoledzia ktore jak podejzewam wyniklo z nadmiaru sex z partnerka nie chce sie to goic plamka jest mala czym to leczyc jak moascia .dziekuje za odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z lekarzem POZ lub specjalistą urologiem, który podczas bezpośredniej wizyty oceni zmianę oraz wdroży właściwe leczenie.