Niegojące rany na skórze

Mam dwie małe ranki które bezskutecznie leczę od roku,ranki tak jakby czasami otwierały się bardziej i wyglądają jak by podeszły krwią wtedy są bardziej bolące jak coś zaczynam stosować bledną i tak jak by się troche zamykają ,bolą mnjej ale za jakiś czas znowy się otwierają ,są przekrwione i bolące,jedna jest przy wejściu do pochwy a druga przy podstawie cewki moczowej,chodzę do lekarza,wewnątrz wszystko dobrze ale leczenie jest nieskuteczne,jak to leczyć ,prosze o pomoc,

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.