Niegojące się rany, które ulegają powiększeniu

Witam moja mama od wrzesnia to jest od operacji ma niegojoce sie rany kture sie powiekszajo ,bardzo bolo przez co mama ni porusza sie o wlasnych silach Niestety so to tez rany rakowe ,na dodatek po badaniach okazalo sie ze so bakterie i gzyby ,lekarz rodzinny przepisal antybiotyk ,zadne opatrunki nie dzialajo .Co mozemy zrobic by rany choc troche zaczely sie goic? Dziekuje slicznie za odpowiedz

Bez bezpośredniego badania pacjentki, szczegółowych informacji klinicznych, historii leczenia i obecnego rodzaju leczenia miejscowego i ogólnego nie jestem w stanie pomóc w takiej sytuacji i doradzać w jakikolwiek sposób.