Niegojące się zadrapania

Od kilku miesięcy mam rany na ciele sa to zadrapania miejsca po wyciskaniu te rany zmieniły sie w blizny ktore normalnie maja barwe czerwona ale czasami przybieraja postac ciemno siną,sa one na rękach i nogach na pośladkach i brzuchu pozatym ciągle na ciele przybywa mi dziwnych strupków ktore sa jakby w kształcie trojkąta i po zadrapaniu nie przerwalnie leje sie z nich krew.odnosze wrazanie jakby rozsypywały sie z nich małe czarne kropeczki.prosze o pomoc czy to jest uleczalne czym to smarowac.

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z dermatologiem. Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie powodu nieleczących się zmian skórnych. Z opisu wynika, że mogą one wynikać z zakażenia lub zaburzeń krzepnięcia i niedoboru białek.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.