Nieinwazyjne metody na wyrównanie proporcji twarzy

Witam, mam chciałabym się zapytać czy istnieją jakieś nieinwazyjne metody na wyrównanie proporcji twarzy. Mam stosunkowo niskie czoło w porównaniu do dolnej części twarzy . Konkretnie chodzi mi o delikatne wydłużenie czoła i wyszczuplanie żuchwy.

Korektami twarzy zajmują się chirurdzy plastycy. Medycyna estetyczna jest w stanie pomóc, jeżeli nie jest Pani zainteresowana inwazyjnymi zabiegami. Jeżeli będzie Pani we Wrocławiu, zapraszamy na konsultację.