Nieinwazyjne zabiegi na zmniejszenie brzucha po plastyce

Jestem rok po pełnej plastyce brzucha .Od początku nie byłam zadowolona z efektów,ponieważ brzuch jest bardzo wypukły jak 5m-c ciąży.chciałam zaznaczyć,iż nie mam kontatktu z lekarzem który wykonał zabieg,ponieważ na moje pytanie dlaczego to tak wygląda odpowiedział,że taką mam budowę i nic się z tym nie da zrobić.Bardzo proszę o pomoc.A może jednak jakieś zabiegi nieinwazyjne na zmniejszenie tego dużego brzucha.Jestem cały czas na diecie ale niestety obwód sie nie zmniejsza.POMOCY!1

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności proszę się udać do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Oczywiście istnieje wiele zabiegów, nieinwazyjnych, które są w stanie poprawić wygląd brzucha. W zależności w czym dokładnie tkwi problem (czy jest to nadmiar tkanki tłuszczowej, czy skóra wiotka) specjalista zaproponuje Pani odpowiedni zabieg. Mogę zarekomendować zabiegi tj: Ultrashape, Liposhock, Maximus, które dają dobre efekty w przypadku problematycznego miejsca jakim jest brzuch. Może Pani przesłać zdjęcia brzucha do wstępnej analizy na maila: mkociatyn@arsestetica.pl

Pozdrawiam serdeczni

Jeśli lekarz twierdził, że "taka ma Pani budowę" i efekt będzie niezadowalający to dziwi mnie,że zabieg się w ogóle odbył. Niezbędne jest ustalenie np. w usg grubości tkanki tłuszczowej oraz wykonania badań narządów jamy brzusznej wykluczających inne schorzenia, które mogą być przyczyną powiększania się brzucha. Ważną sprawę jest też odpowiednia dieta, może dodatkowo ma Pani skłonność do wzdęć. Bez zebrania dokładnego wywiadu i badań nie można ustalić przyczyny i leczenia Pani problemu.