Niejednolite brązowe plamy na ciele 2-miesięcznego dziecka a Livedo reticularis

Witam ma 2 miesieczna corke od paru dni ma szczegolnie na kolanach i łydkach z tylu niejednolite brazowe plamy lekarz podejrzewa LIVEDO RETICULARIS? chyba na reszczie cialka tez takie cos bedzie bo widac juz takie malutkie plamki, poza tym nie byla jeszcze chora i nic innego jej nie dolega ma tylko lekka niedokrwistosc dostaje Acidum folicum 5mg Actiferol 7mg czy to moze byc ta choroba u takiego maluszka juz??? mamy skierowanie dalej lecz musimy czekac prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, jednak jest to objaw towarzyszący wielu chorobom, a może być niezwiązany ze stanem chorobowym. Bez przeprowadzenia badania ciężko mi się wypowiadać.