Niejednorodnie wzmacniający się guz nerki prawej

Witam miesiąc temu przypadkowo okazało się że na prawej nerce mam guza - opis z TK niejednorodnie wzmacniający się guz nerki prawej uwypuklający się z przedniego obrysu nerki na wysokości wnęki, wymiary 36x32x33mm,prawa żyła nerkowa bez cech naciekania. Moje pytanie czy w tej sytuacji lepiej będzie usunąć całą nerkę czy może tylko guza. Proszę o informację jaki może być dalszy przebieg leczenia. Jestem mężczyzną 38 lat.

Na podstawie przytoczonego opisu nie jestem w stanie tego rozstrzygnąć , lokalizacja w okolicy wnęki często powoduje , że nerki nie da się uratować , ale wszystko okaże się najprawdopodobniej podczas operacji , zż