Niejednoznaczne wyniki testów

Mam 23 lata i przez pół roku brałam tabletki Yasminelle. Kolejne opakowanie powinnam wziąść w środę wieczorem, lecz zapomniałam. W czwartek kochałam się z chłopakiem ok. 13 bez dodatkowego zabespieczenia, niestety do końca:( w czwartek ok. 17 wzięłam środową tabletkę i o 19 już tę czwartkową .Jest 12 dzień od tamtego zdarzenia. Zrobiłam test i były dwie kreski, jedna taka lekko widoczna, później wykonany test wyszedł negatywny. Czy jestem w ciąży?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Być może za pierwszym razem czekała Pani zbyt długo, ponad pół godziny? Czasem pojawiają się wtedy wyniki fałszywie dodatnie. Proszę jeszcze raz wykonać test, z moczu porannego.

Pozdrawiam!