Niejedzenie mięsa przez osobę z grupą krwi A

Witam, mam 19 lat i od paru lat nie jem mięsa. Całe życie jadłam go mało, gdyż nigdy mi nie smakowało. Niedawno dowiedziałam się, że mam grupę krwi A i czytałam, że osoby z taką grupą nie powinny jeść mięsa. Mama uważa, że niejedzenie mięsa sprawia, że źle się czuję i jestem ciągle zmęczona. Dodam, że wyniki morfologię, żelazo mam w normie. Czy dobrze robię nie jedząc mięsa?

Witam, dieta zgodna z grupą krwi nie ma żadnych podstaw naukowych, więc nie należy się kierować jej zasadami. Jeśli zastępuje Pani produkty mięsne odpowiednimi produktami roślinnymi i jest Pani zdrowa oraz Pani wyniki badań są w normie, to nie ma powodów do niepokoju. Wiele ludzi stosuje dietę wegetariańską i cieszy się dobrym zdrowiem.