Nieklasyczny przerost nadnerczy, PCOS i osteopenia po 50. roku życia

Witam ,mam stwierdzony pozno ujawniajacy sie nieklasyczny przerost nadnerczy ,pcos ,i zaawansowana osteopenie .Mam 49 lat .Moje pytanie dotyczy dalszego leczenia po 50 roku zycia ,jakie leki bede musiala brac i czy do konca zycia?Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Leczenie po ukończeniu 50 roku życie nie powinno się zmienić. Najprawdopodobniej będzie kontynuowana obecna terapia. Trudno wypowiadać się o długości leczenia nie znając szczegółowej historii choroby. Proszę przeprowadzić rozmowę z lekarzem prowadzącym.