Niekomfortowe plamy od spermy przy podnieceniu się

Mam 18 lat i nie uprawialem jeszcze seksu. Gdy caluje sie z dziewczyna i lekko sie podniece to mam mokre bokserki od spermy.. Jest juz tak od paru miesiecy, czy to normalne? Da sie temu zapobiec? Boje sie niekomfortowej sytuacji gdybysmy mieli sie do siebie bardziej zblizyc a tu taka nieprzyjemna sytuacja.

Dzień dobry!

To naturalne i dotyczy większości mężczyzn. Podczas podniecenia wydziela się preejakulat. Jest też możliwe, aby podczas pocałunku czy pieszczot doszło do wytrysku nasienia. Nie jest to powód do wstydu.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Opisywana przez Pana "dolegliwość" jest jak najbardziej naturalna. Podczas podniecenia u mężczyzny wydziela się płyn preejakulacyjny, który w sytuacji współżycia służyć ma łatwiejszej penetracji pochwy. Podobną funkcję pełni z kolei lubrykacja pochwy u kobiety, która również może być zróżnicowana i uzależniona od poziomu podniecenia. Tak czy inaczej - oba zjawiska mają charakter fizjologiczny.
Dodać można, że zwiększona ilość preejakulatu wiąże się z dużym poziomem podniecenia, czemu trudno się dziwić, skoro jest Pan młodym człowiekiem, rozpoczynającym dopiero kontakty intymne z kobietą.
Dla porządku warto pamiętać, że pomimo, iż płyn preejakulacyjny nie jest spermą, jak go Pan nazywa w swoim poście, mogą się w nim znajdować plemniki, które w kontakcie z pochwą zadziałają zgodnie z programem biologicznym, warto więc byłoby mieć na uwadze potencjalne zabezpieczenie w przypadku braku gotowości do zostania młodym rodzicem.

Pozdrawiam.