Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niekontrolowane napad złości

Witam. Mam problem z niekontrolowanymi napadami złości. Często wpadam w furie, rwe włosy z głowy.. Najczęściej są to drobnostki i głównie cierpi na tym mój chłopak. Po wypiciu kilku drinków zdarzało mi się go bić.. Nie chce tego robic, nienawidze siebie takiej ale jak juz mnie poniesie to koniec. Proby uspokojenia mnie powoduja jeszcze wieksza zlosc, a proba przytulenia konczy sie odepchnieciem. Nie zawsze taka byłam. To się dzieje od około roku. Mam 25 lat. Co to może być i co mam robić?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Witam Źródłem Pani problemów z kontrolowaniem emocji są zapewne Pani nieprzyjemne, przykre doświadczenia z przeszłości. Jeżeli często przeżywa Pani sytuacje, kiedy trudno Pani opanować emocje, to zachęcam do psychoterapii. . Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy, ale również dociera się do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania. Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie, to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0

Witam Panią. Trudno postawić jakąkolwiek diagnozę bez przeprowadzenia rzetelnego wywiadu z Panią. Na pytanie co to może być potrafi odpowiedzieć jedynie specjalista po dokładnej rozmowie. Dlatego zachęcam do wizyty u doświadczonego psychologa - psychoterapeuty w celu postawienia diagnozy, jak też zaproponowania odpowiedniej matody leczenia. Niewątpliwie warto pracować psychologicznie zarówno nad zwiąkszeniem kontroli złości, jak również nad stanami nienawiści do siebie, których Pani doświadcza po takim zdarzeniu. Kwestię alkoholu i jego wpływu na Panią również warto poruszyć.

Małgorzata Danielewicz www.terapia-psycholog.com.pl www.psychoterapia.lublin.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy