Niekontrolowane napady złości

Mam wielkie napady zlosci - niekontrolowane , przez co moje zycie rodzinne to koszmar. Wstydze sie pojsc do lekarza bo nie wiem co miala bym mu powiedziec.

Witam,

Zachęcam do skorzystania z psychoterapii. Podczas terapii może Pani nauczyć się, jak radzić sobie ze złością a także będzie Pani miała możliwość odkryć, skąd te emocje się w Pani biorą.

W radzeniu sobie ze złością skuteczna jest terapia poznawczo-behawioralna oraz terapia schematów. Wielokrotnie prowadziłam ten rodzaj terapii i mogę ją śmiało polecić. Na jej skuteczność wskazuje również wiele badań.

Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska

Warto skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty. Ci specjaliści zajmują się właśnie podobną problematyka. Pomogą zrozumieć i przepracować przyczyny frustracji i złości, a także nauczyć się kontrolować wyrażanie emocji i podążać za własnymi potrzebami w sposób adekwatny.