Niekontrolowane ruchy głowy małego dziecka

Zacznę od tego, co mnie niepokoi, a mianowicie: moja córeczka bardzo często kręci w taki dziwny sposób - głową na boki w dość szybkim tempie, z lewej na prawą i tak dalej. Trwa to kilka sekund, po czym czasem powtarza tę czynność i przestaje. Nie muszę mówić, że bardzo dziwnie to wygląda. Poza tym, rozwija się bardzo prawidłowo, jest bardzo, ale to bardzo aktywnym niemowlęciem, musi wszystkiego dotknąć. Gaworzy pełnymi zdaniami, zna się na żartach, jest mądra, nawet jak na swój wiek, ma 1 roczek

Milena Lubowicz

Nie napisała Pani w jakich okolicznościach dziecko tak robi, od kiedy, czy to są raczej tiki czy może po prostu zabawa. Proponuję udać się do pediatry, który córkę zbada i oceni czy jest powód do niepokoju.
Pozdrawiam