Niekontrolowanie puszczanie gazów

Mój problem dotyczy gazów. Wszystko zaczyna się wtedy gdy siedzę, niby nic aż tu raz na jakiś czas zaczynam czuć brzydki zapach, choć nawet nie czułem, że wyleciał on ze mnie. Nigdy wcześniej tak nie miałem, obserwuje to od około roku. Ten zapach też nie jest taki jak kiedyś, jest teraz bardziej intensywny. Czasami próbuję się zmusić przed wejściem do auta(dojazd do szkoły, ponad pół godziny), żeby nie puścić przypadkowo gazów, lecz na stojąco po prostu jest to ciężkie do wypuszczenia.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to kwestia diety? Jak się Pan odżywia? Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam