Nieleczona borelioza a nerwica

Witam mam 30 lat i zdiagnozowaną przebytą starą boreliozę na którą się leczyłem a teraz czekam na kontrolne badania ale nie wiem czy moje objawy to od niej czy nerwica:ciągłe roztrzęsienie,niewysypianie się,ataki paniki,niewyrazna mowa,lęki np przed jazdą samochodem,napady wilczego głodu,kołatania serca,zawroty głowy i ucisk w skroniach,nogi z waty jak się coś zatłucze to mam ucisk z lewej strony serca i panika nawet dzwonek do ganku to powoduje.Jestem nerwowy i ciągle się stresuję.

Witam
Jest to obszerny i wielowątkowy temat i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Proponuję konsultacje u doświadczonego terapeuty.
Pozdrawiam
Anna Szyda