Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 0 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieleczona borelioza a nerwica

Witam mam 30 lat i zdiagnozowaną przebytą starą boreliozę na którą się leczyłem a teraz czekam na kontrolne badania ale nie wiem czy moje objawy to od niej czy nerwica:ciągłe roztrzęsienie,niewysypianie się,ataki paniki,niewyrazna mowa,lęki np przed jazdą samochodem,napady wilczego głodu,kołatania serca,zawroty głowy i ucisk w skroniach,nogi z waty jak się coś zatłucze to mam ucisk z lewej strony serca i panika nawet dzwonek do ganku to powoduje.Jestem nerwowy i ciągle się stresuję.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Witam Pana, przedstawione objawy wskazują na to, że borelioza łączy się u Pana z zaburzeniami nerwicowymi. Dostrzega Pan objawy boreliozy i się nimi niepokoi - jest zestresowany, ma zaburzenia snu. Nie będę się wypowiadał na temat boreliozy, ponieważ nie jestem neurologiem. Myślę, że przede wszystkim powinien Pan leczyć boreliozę ale także konsultować się u psychologa. Życzę powodzenia i pozdrawiam!

0

Witam Jest to obszerny i wielowątkowy temat i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Proponuję konsultacje u doświadczonego terapeuty. Pozdrawiam
Anna Szyda

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety