Nieleczone ADHD u 29-latki

Witam. Mam 29 lat i niezaleczone adhd. Objawia się ono brakiem koncentracji, koordynacjj psychoruchowej, zamyślaniem się oraz niskim poczuciem własnej wartości i winy. Ciągle się potykam, coś niszczę, wywołuję konflikty. Nie potrafię się dostosować, boję się pracy w kuchni w moim ośrodku! Boję się własnego zapominalstwa. Nie miałam w dzieciństwie odpowiedniej pomocy. Nie nadaję się do żadnej pracy! Chciałabym to zaakceptować, ale nie wiem jak! Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza